head

مالتودکسترین


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : Maltodextrin

دسته بندی : خوراکی و دارویی

کد محصول : 70مالتودکسترین

توضیحات


فروش مالتودکسترین:

مالتودکسترین یک نشاسته سفید، پودری، تقریباً بدون عطر و طعم است که از برنج ، ذرت ، سیب زمینی یا گندم گرفته شده است. تولیدکنندگان مواد غذایی این پودر را به طیف وسیعی از غذاهای فرآوری شده مانند شیرین کننده های مصنوعی، ماست، چاشنی ها، سس ها و محصولات کم چربی و کم کالری اضافه می کنند. شیمیایی نمونه در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد و شما می توانید جهت خرید مالتودکسترین با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

مالتودکسترین چیست؟

مالتودکسترین ماده ای کاملاً گیاهی و فرآوری شده است که معمولاً از ذرت تهیه می شود ، اما می توان از برنج ، سیب زمینی ، گندم یا تاپیوکا نیز استفاده کرد. نشاسته این مواد غذایی تحت هیدرولیز نسبی قرار می گیرند که شامل پختن نشاسته در دمای بسیار بالا و مخلوط کردن آن با آنزیم ها ( مانند آلفا آمیلاز باکتریایی ) یا اسیدها تا تجزیه شدن آنها به یک پودر سفید رنگ با طعم خنثی است. مالتودکسترین به راحتی قابل هضم است بنابراین می تواند به آسانی تبدیل به انرژی فوری شود. این ماده به سرعت گلوکز جذب می شود و بسته به درجه پلیمریزاسیون ممکن است طعم ​​شیرینی متوسطی داشته باشد و یا تقریباً بدون طعم باشد. این ماده یک پلی ساکارید است که به عنوان افزودنی غذایی استفاده می شود.

مالتودکسترین چیست؟

کاربردهای مالتودکسترین:

FDA مالتودکسترین را به عنوان یک افزودنی غذایی بی خطر تائید کرده است و برای جایگزینی قند یا چربی در بسیاری از محصولات غذایی مانند بستنی، فرمولاسیون غذاهای فوری خشک  شیرینی ها، غلات، میان وعده ها و نوشیدنی ها استفاده می شود.

به طور کلی این ماده در موارد زیر به کار می‌رود:

  • صنایع غذایی برای حفظ عطر و طعم، افزایش ماندگاری و بهبود ضخامت یا بافت
  • غذای کودک
  • مکمل‌های ورزشی
  • به عنوان جایگزین چربی برای کاهش چربی غذاهای پرکالری - مانند سس سالاد، سس مایونز و محصولات لبنی - بدون تغییر در خصوصیات مهم مانند استحکام استفاده شود.
  • انواع شیرینی،شکلات و نوشیدنی‌ها

خرید مالتودکسترین

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت خرید مالتودکسترین با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش

محصولات مرتبط