head

سوربات پتاسیم


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : Potassium sorbate

دسته بندی : خوراکی و دارویی

کد محصول : 22


فرمول شیمیایی : C6H7KO2

سوربات پتاسیم

توضیحات


فروش سوربات پتاسیم:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش سوربات پتاسیم بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. سوربات پتاسیم در صنایع غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید جهت خرید سوربات پتاسیم با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

سوربات پتاسیم چیست؟

سوربات پتاسیم ماده‌ای نمکی بی‌رنگ می‌باشد.سوربات پتاسیم یک ماده شیمیایی و ضدکپک است و به‌ طور طبیعی در برخی توت‏ ها وجود دارد. تقریباً تمام اسید سوربیک، که از آن سوربات پتاسیم مشتق می‌شود، به صورت صنعتی تولید می‌شود. سوربات پتاسیم نمکی بی‌رنگ است که در آب حل می‌شود.از خواص خوب سوربات پتاسیم می توان به حلالیت بالای این محصول در آب اشاره نمود. همین حلالیت بالا و خاصیت نگهدارندگی قوی نمک سوربات پتاسیم سبب استفاده بالای آن در تولید مواد غذائی شده است .این نگهدارنده در مقادیر مجاز (500 تا 2000ppm ) سمی نبوده و در pH زیر ۶ بهترین تاثیر را از خود نشان می دهد.غلظت ضد میکروبی موثر سوربات در مواد غذایی ۳/۰-۰۵/۰ درصد است.

سوربات پتاسیم

کاربردهای سوربات پتاسیم:

سوربات پتاسیم کاربردهای گوناگونی در مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و محصولات آرایشی و بهداشتی دارد.

  • صنایع غذایی

کاربرد اصلی مادهٔ پتاسیم سوربات در مواد نگهدارندهٔ غذایی است و باعث افزایش مدت زمان استفاده مواد غذایی و مانع رشد قارچ و کپک می‌شود. پتاسیم سوربات را می‌توانید در بسیاری از مواد غذایی پیدا کنید. این مادهٔ نگهدارنده ویژگی‌های مواد غذایی مانند طعم، بو یا ظاهر آن را تغییر نمی‌دهد و نکتهٔ مهم این است که در دمای اتاق به فعالیتش ادامه می‌دهد. این ماده در مواد غذایی گوناگونی مانند پنیر، مربا، محصولات نانوایی، نوشیدنی‌ها، کره نباتی، سوسیس خشک و غیره استفاده می‌شود.این ماده جهت جلوگیری از کپک قارچی و تخمیر شدن در پنیر، ماست، فرآورده‏ های گوشتی، میوه‌ی خشک‌ شده و فراورده‏ های آردی مانند کیک و کلوچه به کار می‏رود.

خرید سوربات پتاسیم

  • لوازم آرایشی و بهداشتی

ساخت محصولات مراقبت از پوست و مو بدون استفاده از عوامل ضدقارچی، ضدباکتری و ضدویروس ممکن نیست. پتاسیم سوربات این خصوصیت‌ها را دارد. پتاسیم سوربات به جای پارابن، که ماده‌ای مضر برای سلامتی است، به عنوان مادهٔ ضدمیکروب و نگهدارنده در لوازم آرایشی و بهداشتی مانند سایه ابرو و سایر لوازم آرایشی،شامپوها و مرطوب کننده هاو محلول لنز تماسی کاربرد دارد.

سخن پایانی:

سایت فروش مواد شیمیایی نمونه در تلاش است تا در کنار تیم طراح و کارشناسان حرفه ای خود با بیش از هزاران نمونه کار در زمینه انواع

  • مواد شیمیایی شوینده
  • مواد شیمیایی صنعتی
  • مواد شیمیایی بهداشتی
  • فروش انواع اسانس ها
  • مواد شیمیایی آزمایشگاهی
  • مواد شیمیای خوراکی و دارویی و...

با قیمت مناسب و کیفیت عالی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش     

 

محصولات مرتبط