head

آب مقطر


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : Distilled water

دسته بندی : صنعتی

کد محصول : 63آب مقطر

توضیحات


فروش آب مقطر:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش آب مقطر بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. آب مقطر یکی از مهم ترین حلال‌ها می‌باشد که در زمینه‌های مختلفی همچون داروسازی،صنعت و آزمایشگاه‌ها کاربرد دارد. شما می توانید جهت خرید آب مقطر با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

آب مقطر چیست؟

آب مقطر آبی است که جوشانده شده و به بخار تبدیل می‌شود و در ظرف جداگانه ای دوباره به مایع تبدیل می‌شود. به این ترتیب ناخالصی‌های آب از آن جدا می‌شود و در ظرف باقی می‌مانند. بنابراین، آب مقطر یکی از انواع آب تصفیه شده است. برای تولید آب مقطر روش‌های مختلفی مانند: جوشاندن و تقطیر کردن، تصفیه به وسیلهٔ فیلترهای اسمز معکوس و نانو فیلتر و عبور آب از روی رزین وجود دارد. به این ترتیب بیش از 99/9 درصد مواد معدنی محلول در آب را از بین می برد. آب مقطر دارای رسانایی کمتری نسبت به آبی است که دارای ناخالصی است زیرا رسانایی آب با انحلال این نمک ها افزایش می‌یابد. همچنین این آب دارای خاصیت خورندگی نمی‌باشد به همین دلیل در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارد.

خرید آب مقطر

کاربردهای آب مقطر:

آب مقطر به این دلیل خلوصی که دارد در بیمارستان و پزشکی به کار می‌رود به طور مثال برای استرلیزه کردن ابزار پزشکی و یا در دندانپزشکی و همچنین در پاک کردن زخم ها کاربرد دارد.

از آب مقطر به این دلیل که خاصیت خورندگی ندارد برای سیستم خنک کننده داخل رادیاتور اتومبیل استفاده می‌شود.

برخی دیگر از کاربردهای این ماده عبارت است از:

استفاده در آزمایشگاه

تولید صابون

تولید محصولات آرایشی و بهداشتی

کنسرو سازی و....

کاربرد آب مقطر

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت خرید آب مقطر با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش

محصولات مرتبط